Kollégiumi Honlap

Rendkívüli Felvételi Eljárás - felhívás letölthető innen

Jelentkezési Lap Pótfelvételihez - jelentkezési lap letölthető innen

Fellebbezési Eljárást Megindító Kérelem - fellebbezési kérelem letölthető innen

Az Észak-Magyarországi Rendészeti Tehetségsegítő Tanács szervezésében a „Tehetségsegítő szervezetek támogatása” című pályázati felhívás keretében „Utat kínálunk a jövőbe, hiszünk a sikeredben!” című projekt alapján megvalósult program 2024. április 08 - 10. között a Miskolci Rendvédelmi Technikumban került megrendezésre.

A „Rendészeti területen tehetséges fiatalok interperszonális képességeinek fejlesztése szerepjátékokkal” elnevezésű programelem keretében a 3 napos rendezvényen 12 rendészeti oktatást folytató középiskolából delegált 22 tehetséges tanuló vett részt az Észak-Magyarországi régió középiskoláiból. Hozzájuk csatlakozhattak iskolánkból Szalai Nóra és Balázs Norbert 10.c osztályos tanulók.

Fenntartói adatok

Tankerületi Központ Igazgató: Majosi Pálma

Webcím:

Elérhetőségek:

4100 Berettyóújfalu, Dózsa György utca 17-19.

Telefonszám:

+ 36-54-795-261